Náhradní plnění v kostce

Společnost se aktivně podílí na zaměstnávání OZP (osoby se zdravotním postižením) v nadpolovičním podílu, čímž je splněna zákonná podmínka poskytování služeb pro náhradní plnění.

Objednat

Náhradní plnění je jednou ze tří možností, jak splnit zákonem stanovenou podmínku pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Tento zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, zvláště pak § 81, se vztahuje na všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci a povinný podíl pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením činí 4 % k celkovému počtu zaměstnanců.

Povinný podíl lze tedy splnit:

  • zaměstnáváním osob se zdravotním postižením
  • odběrem výrobků či služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více jak 50 % OZP, nebo zadáváním zakázek těmto subjektům
  • odvodem do státního rozpočtu
  • kombinací výše uvedených možností

Vyberte tu správnou možnost

Zákon více možností, jak splnit povinný podíl, neuvádí. Pokud sami nemůžete z jakéhokoliv důvodu zaměstnat OZP, pak volba odběru praktických a užitečných služeb, které společnost AVE Services nabízí, je ta správná. Získáte prospěšné služby, neodevzdáte státu firemní peníze bez užitku, splníte si náhradní plnění 2015 a podpoříte zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Shrnutí: Náhradním plněním tedy snadno vyřešíte zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a zároveň podpoříte znevýhodněné osoby na trhu práce. Nákup náhradního plnění od AVE Services je vhodnou volbou pro všechny zaměstnavatele, kteří nezaměstnávají osoby se zdravotním postižením. Zprostředkujeme Vám produkty či služby společností, které více jak 50 % lidí s hendikepem zaměstnávají, přesně v souladu s podmínkami pro náhradní plnění.

Objednejte si službu

Chcete se nás na něco zeptat? Ozveme se vám…

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.