Odpadkové koše

Odpadkové koše jsou nezbytným pomocníkem mnoha druhů společenských setkání. Ať už zařizujete akci pro malou skupinu lidí, nebo jste pořadatelem městských slavností, AVE zajistí dostatečné množství kontejnerů nebo popelnic na vyhazování odpadků. Náhradní odpadkové pytle do našich košů jsou snadno a rychle měnitelné. Objednat

Máme k dispozici širokou nabídku odpadkových košů a nádob. Nabízíme velké množství plastových, kovových, betonových nádob na odpady rozličných velikostí a objemů. Zároveň jsou v naší nabídce i koše na sběr psích exkrementů a další příslušenství.

Nabízíme také možnost pronájmu odpadkových košů pro konání veřejných akcí. Snadno a rychle vyměnitelné náhradní pytle umožňují udržet prostory akce v čistotě a pořádku.

Kompletní zajištění akce

Nemůže se tak stát, že byste museli po skončení akce zvlášť platit za úklid nepořádku. Společnost AVE garantuje kvalitní organizaci sběru odpadků tím, že od prvního kroku vše perfektně naplánuje. S poházenými obaly či kelímky a přeplněnými odpadkovými koši se při využití našich odpadkových košů nesetkáte.

Objednejte si službu

Chcete se nás na něco zeptat? Ozveme se vám…

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.