Výkup tříděného odpadu / druhotné suroviny

Druhotné suroviny odebíráme a vykupujeme jak od občanů, měst a obcí, tak i od komerčních subjektů.

Materiály po zpracování dodáváme konečným odběratelům.

Papír

Vykupujeme papírový odpad, a to jak od občanů, měst a obcí, tak i od komerčních subjektů.

Jedná se především o noviny, časopisy, kartony, kancelářský papír, skartaci. Při výkupu musí být papír v suchém stavu. Veškerý materiál je vážen certifikovanými vážními systémy a samozřejmostí je i zabezpečení svozu tohoto druhu odpadu vlastní technikou.

Doplňkovou službou je také bezpečná a řízená skartace dokumentů.

Plast

Vykupujeme plastový odpad, a to jak od občanů, měst a obcí, tak i od komerčních subjektů na základě smlouvy nebo objednávky.

Jedná se především o PET lahve, obaly, balící fólie, technický plast. Veškerý materiál je vážen certifikovanými vážními systémy a samozřejmostí je i zabezpečení svozu tohoto druhu odpadu vlastní moderní technikou na svoz.

Jednotlivé druhy plastových odpadů jsou pak následně dále zpracovávány na drť nebo granulát k dalšímu materiálovému využití.

Železo

Vykupujeme železo a železný šrot, a to jak od občanů, měst a obcí, tak i od komerčních subjektů na základě smlouvy nebo objednávky.

Veškerý materiál je vážen certifikovanými vážními systémy a samozřejmostí je i zabezpečení svozu tohoto druhu odpadu vlastní technikou.

Vykoupený železný odpad se dále zpracovává a upravuje pro další materiálové využití.

Barevné kovy

Vykupujeme barevné kovy, a to jak od občanů, tak i od komerčních subjektů na základě smlouvy nebo objednávky.

Jedná se především o hliník, měď, chrom, mosaz, zinek a další druhy. Veškerý materiál je vážen certifikovanými vážními systémy a samozřejmostí je i zabezpečení svozu tohoto druhu odpadu vlastní moderní technikou na svoz.

Vykoupený kovový odpad se dále zpracovává a upravuje pro další materiálové využití.

Nabízíme Vám ekologický, komplexní a maximálně spolehlivý servis při výkupu, svozu, třídění či recyklaci všech druhů využitelných odpadů v souladu s platnou legislativou.

AVE CZ Vám zajistí svoz a výkup tříděných odpadů na celém území České republiky podle Vašich požadavků na místo, čas a rozsah.

Objednejte si službu

Chcete se nás na něco zeptat? Ozveme se vám…

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.