Vyhledávání
  • Služby
  • Zákazníci
  • Sběrné dvory a provozovny
  • O společnosti
Vyhledávání
Společnost AVE CZ se stává majitelem společnosti HERKUL

Společnost AVE CZ se stává majitelem společnosti HERKUL

Společnost AVE CZ se stává majitelem společnosti HERKUL

31/1/2022
AVE

31. ledna 2022 – Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. se stala 31. 1. 2022 novým vlastníkem stavební společnosti HERKUL a.s., která se na trhu stavebních prací pohybuje již od roku 1996.

Společnost HERKUL a.s. se ve své stavební činnosti zabývá především dopravními a pozemními stavbami. Tato činnost je podpořena vlastní projekční činností, autodopravou, rozsáhlým strojovým parkem, vlastní obalovnou, betonárnou a recyklační plochou.

Tato transakce zcela zapadá do rámce naší strategie. Společnost AVE takto nově ovládne významného hráče na poli stavebních prací s obratem okolo jedné miliardy korun, který je v současné době předním dodavatelem liniových staveb, především v Ústeckém a Středočeském kraji. Přivítáme tak do našeho týmu 300 nových zaměstnanců. Našim zákazníkům budeme nově moci nabídnout služby spojené nejen s provozem, ale i s komplexní výstavbou dopravní infrastruktury.

Další články na téma

Další články na téma

Soutěž pro děti o nejlepší pohádkovou bytost už má své vítěze

Soutěž pro děti o nejlepší pohádkovou bytost už má své vítěze

25/1/2023

„Soutěže se účastnilo několik škol a školek z Plzně a okolí a my jsme velmi potěšeni hojnou účastí. Spojení kreativní soutěže s edukativními prvky je to nejlepší řešení, jak dětem přiblížit téma ochrany přírody a správné nakládání s odpady“, vysvětluje ředitel plzeňské provozovny AVE Stanislav Hajšman.

Všechny práce byly krásné, a tak nebylo jednoduché mezi nimi vybrat jen jednu nejlepší. Proto nyní  zdobí sekretariát plzeňské kanceláře spousta krásných výtvorů od dětí.

Vítězným výtvorem se stal „Robůtek Pepa“, který byl sestaven žáky 2.A ze ZŠ, Plzeň, Podmostní 1. 

Komise zaměstnanců provozovny určila vítěze na základě velmi povedeného multifunkčního provedení, kdy byly použity různé materiály, jako např. víčka od PET lahví, staré noviny, kelímky od nápojů, obaly od vajec apod. Zároveň je patrný záměr použít robůtka  jako sběrnou nádobu na baterie.

Vítěze budeme kontaktovat, kdy bude možné si cenu osobně vyzvednout na adrese Hankova 14, Plzeň.

Všem paním učitelkám a dětem moc děkujeme za zapojení do soutěže!

Tříděný odpad se po svátcích značně navýší

Tříděný odpad se po svátcích značně navýší

10/1/2023

Podívejte se na rozhovor s naším kolegou Jaroslavem Židlickým, vedoucím třídicí linky v Benátkách n. J., který poskytl pro portál tn.cz zde:

https://tn.nova.cz/videa/4950-zive-vstupy-a-rozhovory/338605-po-silvestru-zustava-hromada-odpadu-jake-jsou-nejvetsi-chyby-v-jeho-trideni

Obalového papíru je po svátcích až o 50 % více. Obalového skla asi o 40% více a plastu přibližně o 30% více. Odpovídá to samozřejmě našim spotřebitelským návykům jako je balení vánočních dárků a vyšší spotřeba lihovin či potravin během svátků.  

AVE CZ – společensky a ekologicky odpovědná společnost (Report udržitelnosti skupiny firem AVE za rok 2021)

AVE CZ – společensky a ekologicky odpovědná společnost (Report udržitelnosti skupiny firem AVE za rok 2021)

6/1/2023

V souladu s mottem společnosti „Čistá budoucnost je společný cíl“ se aktivity firmy zaměřují na podporu společensky a ekologicky odpovědného života v České republice.

Zvláště v regionech, kde AVE působí, spolupracuje s městy, obcemi i neziskovými organizacemi a zaměřuje se především na ochranu životního prostředí a ekologické vzdělávání dětí. Často je partnerem také pro místní sportovní kluby, charitativní organizace, školy či školky.

Ochrana životního prostředí a další projekty z oblasti společenské a ekologické odpovědnosti jsou pevnou součástí firemní kultury společnosti. Proto na konci 2022 byl dokončen Report udržitelnosti skupiny firem AVE za rok 2021. Report byl vypracován již čtvrtým rokem za sebou. „Troufám si říct, že jsme dobře připraveni pro nefinanční reporting, který bude od roku 2025 povinný pro společnosti našeho typu“, říká Aleš Hampl, jednatel a výkonný ředitel společnosti.

Udržitelný report společnosti AVE za rok 2021 je ke stažení zde.

Vánoční popeláři

Vánoční popeláři

22/12/2022

Vánoce se blíží, všichni spěchají, aby stihli dokončit práci, doma uklidit, napéct… Kvůli předvánočnímu shonu zapomínáme na kouzlo Vánoc. Naše parta popelářů z Plzeňského kraje však roznáší kouzlo Vánoc při své práci a to je hned člověku veseleji. Nejen že nám vánočně uklidí, ale i potěší. Na naše vánoční popeláře nám přišlo hned několik pochval. Velmi si ceníme pochvaly pana starosty z Chrástu – na fotografii.

Nebo paní Fialové ze Všerub: 

Dobré ráno,

mám na Vás prosbu, projížděla jsem dnes 19.12.2022 v 5:42 přes křižovatku v Kozolupech, Plzeňský kraj. Na křižovatce sem se míjela s Vaším vozem....... celé auto ověšené vánočními světýlky a za volantem  Santa Claus. Udělalo mi to neskutečnou radost a chtěla bych Vás moc poprosit, aby jste to vyřídili celé partě z toho vozu, protože mít smysl pro humor a chtít udělat někomu radost je v dnešní době vzácné.

Přeji krásné prožití vánočních svátků a pevné nervy na svátcích, kdy budete mít práce nejvíc!

Zdraví Lenka Fialová ze Všerub 

 

Přejeme všem krásné klidné a veselé Vánoce.

Team AVE

Podporujeme projekt Dropp pro udržitelnější tenis.

Podporujeme projekt Dropp pro udržitelnější tenis.

15/12/2022

Podporujeme projekt Dropp pro udržitelnější tenis. Chceme, aby tenisové míčky nekončily na skládkách, kde se rozkládají 400 let, ale aby byly znovu využity! „Jejich uhlíková stopa je hrůzná“, říká zakladatel projektu Vít Gloser. Více v článku zde.